• Vážení rodičia a milí žiaci,

•       od pondelka 15.11.2021 prechádza okres Partizánske do čiernej farby. Podľa Covid automatu prezenčné vyučovanie v ZUŠ v skupinovej forme je prerušené. Chcem Vás preto informovať o tom, ako budeme postupovať počas tohto obdobia.

Prejdeme na dištančné vzdelávanie, podobne ako to bolo v minulom roku. Starší žiaci sú v messengerových skupinách a s učiteľom Matúšom budú tvoriť podľa jeho pokynov. Žiaci, ktorí sa pripravujú na talentovky,  dostávajú zadania a tie následne konzultujeme.  A pre menších a tých najmenších žiakov, ale aj pre všetkých, ktorí majú chuť tvoriť doma ponúkame na našej web stránke náukové videá, ktoré sme pre Vás vytvorili.

Verím, že táto situácia nebude trvať dlho a že sa čoskoro s deťmi opäť uvidíme u nás v ATELIÉRI. Prosím, sledujte našu web stránku: www.szusatelier.sk kde Vás priebežne budeme informovať.

Ďakujem za pochopenie,  Štefan Janco, riaditeľ  SZUŠ ATELIÉR

• Vážení  rodičia,

v bordovej farbe Covid automatu (od 1.11.2021) bude vyučovanie v našej škole prebiehať prezenčne s obmedzeniami:

-          žiaci od 12 rokov v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní) sa musia  preukázať dokladom o očkovaní alebo testovaní alebo potvrdením o prekonaní  Covid 19

-          žiaci do 12 rokov s Vyhlásením o bezpríznakovosti

-          všetci žiaci v interiéri budú nosiť rúška

Všetky potrebné dokumenty môžete poslať cez Edupage stránku školy (preferovaná možnosť) alebo priniesť osobne učiteľovi.

V čiernej farbe Covid automatu bude vyučovanie prebiehať dištančne.

Verím, že spoločne a zodpovedným prístupom k opatreniam dokážeme učiť prezenčne čo najdlhšie.

Štefan Janco

riaditeľ SZUŠ ATELIÉR