• ILUSTRÁCIA

     • Ahojte, tento krát sme si pre Vás pripravil zaujímavú tému ILUSTRÁCIA.  Čo to je? Veľmi jednoducho povedané obrázky v knihe, ale viac sa o tom dozviete v krátkom videu, ktoré sme pre Vás pripravili.

      Keď si pozriete video, potom si vypočujte aj rozprávku ktorá je pod ním. Túto v rámci dištančného vzdelávania naštudovali a nahrali naši žiaci z divadelnej triedy.

      Tešíme sa na Vaše práce, ktoré nám pošlete na mail skola@szusatelier.sk

      vypočujte si rozprávku o Červenej čiapočke

      V prípade, že Vám nejde prehrať video alebo rozprávka, kliknite na náš YouTube kanál.

     • OZNAM PRE RODIČOV

     • Vážení rodičia,                                                                                                                                                   chcem Vás informovať o tom, ako budeme postupovať počas tohto obdobia. Aj napriek tomu, že skupinové vyučovanie v Zuš je prerušené a nie sú ani žiadne pokyny na dištančné vzdelávanie, my naďalej pracujeme s deťmi, aj keď v obmedzenej forme, online. Starší žiaci sú v messengerových skupinách a s Matúšom Bystričanom tvoria aspoň na diaľku. Žiaci, ktorí sa pripravujú na talentové skúšky,  dostávajú zadania a tie následne konzultujeme.  A pre menších a tých najmenších žiakov, ale aj pre všetkých, ktorí majú chuť tvoriť ponúkame na našej web stránke náukové videá, ktoré sme vytvorili. Môžete si z nich vybrať čo vás zaujme, a vytvorené práce odfotiť a poslať na školský mail.                                                                                                     Školné za obdobie kedy budeme musieť byť zatvorení Vám započítame v druhom polroku tohto školského roka.                                                                                                                                                                      Verím, že táto situácia nebude trvať dlho, a že sa čoskoro s deťmi opäť uvidíme.

      Ďakujem za pochopenie.

      S pozdravom 

       Štefan Janco, riaditeľ SZUŠ ATELIÉR